İletişim

İletişim

Doğal süt ve süt ürünleri için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Adem Özkısaç

+90 551 194 00 20

1493

Mutlu Müşteri Sağlıklı ürünlerimizle sizleride memnun etmek isteriz

1671

Ürettiğimiz ürünlerle bir çok kişi, kurum, kamu ve tüzel kişilere hizmet verdik.

2149

Ayağınıza Geliyoruz Ürüttğimiz ürünleri sipariş vermeniz durumunda kapınıza kadar getiriyoruz

15

Uzman Kadromuzla Hijyenik ve Sağlıklı ürünleri sofranızla buluşturuyoruz.

Müşterileri Yorumları

Esmen Süt ve Süt Ürünleri’nden aldığım tereyağının tadı inanılmaz! Yıllardır aradığım gerçek tereyağı lezzetini sonunda buldum.

Can Cabbaroğlu

Ceo

Ürünleri’nin peynir çeşitlerini denedim ve bayıldım. Özellikle beyaz peyniri inanılmaz lezzetli ve kahvaltılarda olmazsa olmazım oldu.

Mehmet Ö

Müşteri

Esmen’in günlük taze yumurtaları ile yaptığım omletler bir harika oluyor. Yumurtaların kabukları sert ve sarıları çok canlı. Tadı da gerçekten harika. Bundan sonra başka yerden yumurta almam.

Eda Saraç

Müşteri

Esmen Süt ve Süt Ürünleri sayesinde marketlerde bulamadığım doğal ve katkısız ürünleri tüketebiliyorum. Özellikle yoğurtlarının kıvamı ve lezzeti beni mest ediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Adem Karabulut

Tüp Bayisi Sahibi

Çocuklarıma sağlıklı ve doğal ürünler vermek benim için çok önemli. Esmen Süt ve Süt Ürünleri’nin sütü ve peyniri hem lezzetli hem de kaliteli. Ailecek tüketiyoruz ve çok memnunuz.

Ömer Asaf YILMAZ

İşyeri Sahibi

Esmen Süt ve Süt Ürünleri'nden aldığım yoğurdun lezzeti harikaydı. Kıvamı tam istediğim gibiydi ve hiçbir katkı maddesi olmadan doğal bir şekilde üretiliyor olması benim için çok değerli.

Fatma Sedefoğlu

Müşteri

Haftalık alışverişlerimde mutlaka Esmen Süt ve Süt Ürünleri’nden bir şeyler alırım. Günlük taze ürünlerinin yanı sıra, fiyatlarının da uygun olması benim için büyük bir avantaj. Yüksek kalitede ürünleri herkese ulaştırıyorlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız